Автоматизуйте
процес інкасації

Ми вклали свій досвід у розробку рішення, що перетворює звичайний інкасаційний процес на прогнозований. 

З одного боку, на користувачів-ритейлерів, чекає просте внесення готівки, миттєве відображення на банківському рахунку та безпечне зберігання до приїзду інкасаційної компанії. І повний контроль зі сторони С.І.Т.: від моніторингу операцій до планування виїздів.


Створено для зручності у ритейлі
Оптимізовано для С.І.Т. компаній

простота використання

інтеграція з ERP-системами

миттєве внесення коштів на банківський рахунок

24/7 - доступність

Оптимізуйте витрати на встановлення та утримання касового вузла

Миттєво зараховує кошти на рахунок клієнта

Приймає готівку пачкою

Часті інкасації в минулому

Автоматизована депозитна машина ES 3003 ━ пристрій, розроблений для миттєвого переказу готівки на банківський рахунок, обліку та безпечного зберігання до приїзду інкасаторів. Система прийому банкнот ES 3003 може обробляти та верифікувати до 1200 купюр за хвилину. Сейф уміщує до 30 000 одиниць та забезпечує надійне зберігання до приїзду інкасаторів.

Сортуйте банкноти до 40% швидше, у порівнянні з ручним способом

Завантажуйте готівку просто з мішка

Виконуйте рутинні завдання з новою силою

Самостійно складає банкноти у стопки

Сортувальний стіл RV5000 створено для обробки несортованої готівки, вилученої з автоматизованої депозитної машини чи під час інкасації торговельної мережі. Він автоматизує процес формування стопок, дозволяє відстежувати зім’яті купюри або пошкоджені одиниці. Девайс опрацьовує 10 банкнот менше ніж за секунду.

Під контролем усе:
пристрої, транзакції, інкасації

Ми розробили програмне забезпечення Х4, що відстежує роботу всіх підключених пристроїв та дозволяє переглядати їхній стан, діагностувати проблеми, надсилати сповіщення про несправність й керувати процесом відновлення віддалено. Дані оновлюються щосекунди, також доступна історія подій. Рішення є власною розробкою компанії.

Програмне забезпечення RSCore допоможе контролювати транзакції та платежі, стежити за станом пристроїв, керувати користувачами, відділеннями та інтерфейсами, формувати звіти тощо. Рішення легко інтегрується як з пристроями, так і обліковими системами банків чи інших фінансових установ, завдяки чому необхідні дані доступні в одному середовищі.

Щоб керувати грошовими потоками, прогнозувати стан заповненості касет та оптимальну кількість інкасацій, ми передбачили рішення кеш-менеджменту. CashLAB дозволяє оптимізувати роботу С.І.Т. та уникнути простоїв девайсів. Може працювати у двох форматах: на стороні служби інкасації, яка адмініструє процеси самостійно, або у хмарному середовищі РЕНОМЕ СМАРТ (Service as a Service).


Перегляньте
як це працює


Отримуйте підтримку всюди

Впровадження

Виберіть продукт, про усе інше ми подбаємо

Моніторинг

Отримуйте оперативну інформацію про стан ваших пристроїв

Обслуговування

Вирішуємо близько 35% несправностей віддалено

3 КРОКИ ДО ЗАПУСКУ

01. Проводимо презентацію

В зручний для Вас час.

02. Стартуємо пілот

Підписуємо необхідні документи.

03. Розгортаємо систему

На всю мережу.

ЗВ’ЯЗОК З МЕНЕДЖЕРОМ