ПРО КОМПАНІЮ

Компанія РЕНОМЕ СМАРТ – експерти в галузі самообслуговування з успішним 33-річним досвідом.

Ми розробляэмо та впроваджуємо  рішення для прийому платежів, обробки грошових потоків та надання послуг в автоматичному режимі.

Основним напрямком діяльності є постачання рішень під ключ для банків, логістичних компаній, ритейлу, телеком-операторів, а також послуги з повного аутсорсингу операційної діяльності.

З 1995 року компанію визнано офіційним кваліфікованим партнером німецької компанії-виробника «WINCOR NIXDORF» у постачанні і обслуговуванні банкоматів.

З 2016 року отримано статус єдиного партнера «Giesecke & Devrient» в Україні для комерційних банків.

ВЛАСНА РОЗРОБКА

Переважна більшість рішень РЕНОМЕ-СМАРТ є власною розробкою, що проходять стадії проектування, конструювання та виробництва безпосередньо в Україні. В той же час, нашими послугами та рішеннями користуються банки та фінансові організації 15 країн світу.

 

СЕРВІС МІЖНАРОДНОГО РІВНЯ

Система управління якістю сервісних послуг компанії РЕНОМЕ-СМАРТ сертифікована по міжнародному стандарту ISO 9001:2008 центром сертифікації «TÜV Rheinland InterCert».

 

СКЛАДОВА ГРУПИ КОМПАНІЙ РЕНОМЕ

Компанія РЕНОМЕ-СМАРТ є частиною Групи компаній РЕНОМЕ, заснованої у 1990 році. Бізнес холдингу зосереджений в секторі самообслуговування, будівельній галузі та розведенні риби.

33 РОКИ НА РИНКУ