Як це працює: моніторинг від РЕНОМЕ СМАРТ

Як це працює: моніторинг від РЕНОМЕ СМАРТ

Як це працює: моніторинг від РЕНОМЕ СМАРТ 1100 825 RENOME SMART

Моніторинг – складова частина послуг, які РЕНОМЕ СМАРТ надає фінансовим установам. Це про обов’язки інженерів і працездатність банківського обладнання. Діяльність компанії відокремлена від роботи банку та водночас слугує мостом між банком, інженерами, мережею терміналів і у зворотному порядку.

Ми зібрали три фактори, які перетворюють рутинні операції у сервіс:

1

Процесне керування
Робота, включаючи взаємодію з банками, сервісними організаціями та іншими контрагентами, повністю регламентована. Компанія виконала необхідні інтеграції з контрагентами, щоб контролювати та систематизувати абсолютно усі процеси.

Потужний софт
Програмне забезпечення дозволяє відстежувати кожну взаємодію з банкоматом, збирати та надсилати необхідну інформацію. А інструменти для віддаленої роботи скорочують кількість виїздів інженера на 35% та, відповідно, тривалість непрацездатності пристрою.
Комунікація з клієнтом відбувається з допомогою Service desk, розробленого компанією.

2

3

Кваліфікована допомога
Компанія постійно створює умови та можливості для розвитку технічних навичок та компетенцій працівників. Тривалий час тут діє власний навчальний центр, підготовку якого пройшли більше 500 осіб.

“Усі банки різні та мають різний набір послуг. Ми гнучкі, можемо підлаштуватися під будь-який технічний парк, – коментує Геннадій Завадський, начальник відділу моніторингу. – “А ще ми завжди знаємо, що зараз відбувається з вашим банкоматом і хто цим має опікуватися.”