Розумна Каса для ритейлу. Що вона вміє?

Розумна Каса для ритейлу. Що вона вміє?

Розумна Каса для ритейлу. Що вона вміє? 900 675 RENOME SMART

РЕНОМЕ СМАРТ впровадили рішення Розумної Каси для роздрібно-гуртових точок ритейлу

РЕНОМЕ СМАРТ впровадили Розумну Касу для ритейлу. Це рішення для автоматизованого прийому платежів від населення, кур’єрів, експедиторів – усіх, хто вносить готівкову або безготівкову оплату. Технологічний модуль може замінити касира та фізичну касу, а також дозволить уникнути низки “болючих” питань: нестача робочих рук; облаштування та обслуговування місця; використання “напівручних” систем; виплата заробітної плати, декретних, лікарняних тощо.

В 2021 році такий девайс з’явився в оптовому магазині фурнітури та меблів в зоні самообслуговування.

“Розумна Каса” — це депозитний сейф, що інтегрується з банком та системою обліку компанії, має ергономічний дизайн, зручний та швидкий інтерфейс. Розглянемо її можливості:

Сценарій: оплата товарів та послуг клієнтом
Покупець обирає товар, менеджер магазину формує рахунок. З ним клієнт підходить до Розумної Каси, яка необхідні дані “підтягує” автоматично, достатньо просканувати штрих-код на інвойсі або ж ввести його номер. Далі слід обрати спосіб розрахунку, оплатити та отримати чек. Сповіщення про успішну операцію надходить менеджеру компанії, що є підставою для видачі товару клієнту. Кошти миттєво потрапляють на рахунок компанії в банку.

Сценарій: внесення виручки
Працівники доставки можуть вносити готівкову оплату за товари в кінці зміни.

Сценарій: сейф
Можливе використання пристрою як внутрішнього сейфу торговельної мережі. Відтак, софт інтегрується лише з обліковою системою клієнта. Фактично, для покупців процес відбувається аналогічно першому випадку, однак кошти на банківський рахунок компанії потрапляють лише після інкасації. У ERP-систему клієнта інформація потрапляє також миттєво.


“Фізичний касовий вузол повинен відповідати вимогам, містити відеонагляд, охорону, навчений персонал та низку пристроїв для проведення оплат клієнтів.
Ми пропонуємо інший підхід, що автоматизує рутинні процеси, економить ресурси компанії, зменшує навантаження на персонал та час очікування для клієнтів, мінімізує допущення помилок, збільшує тривалість роботи.
Розумна Каса вміщує до 30 000 купюр, що, за нашими приблизними підрахунками, становить близько 3 млн гривень. Клієнт може інкасувати її згідно з власними потребами. Ми, своєю чергою, надаємо йому інструменти для прогнозування цього процесу, а також забезпечуємо моніторинг роботи пристрою і його сервіс.”

Олександр Брезіцький
менеджер з розвитку РЕНОМЕ СМАРТ

Нагадаємо, вперше подібне рішення запрацювало наприкінці 2020 року. Тоді Розумна Каса стала частиною автоматизованого банківського відділення для автосалонів, розповідали тут.