Cashierless: РЕНОМЕ СМАРТ масштабує рішення для автосалонів

Cashierless: РЕНОМЕ СМАРТ масштабує рішення для автосалонів

Cashierless: РЕНОМЕ СМАРТ масштабує рішення для автосалонів 1600 1067 RENOME SMART

РЕНОМЕ СМАРТ запустила автоматизоване банківське відділення для автосалонів. Воно доступне для придбання авто моделей Renault, Porsche, Mitsubishi, Volvo, Skoda, Bentley, Jaguar та ін.

Раніше, щоб вирушити з салону на власному авто, покупцеві слід було дочекатися роботи касового відділення, заповнити купу документів та пройти фінансовий моніторинг у банку. Останній, до слова, є обов’язковим для чеку від 400 тисяч гривень, та триває від доби до 7 днів.

Тепер розрахунок за покупку автомобіля займає близько 10-15 хвилин та не потребує візиту до фінустанови. Технологія РЕНОМЕ СМАРТ, розроблена у партнерстві з Альянс банком, зробила процес покупки максимально комфортним для клієнта.

Для покупця процедура складається з чотирьох кроків: отримати рахунок від менеджера, відсканувати штрих код на ньому або ввести необхідні дані на терміналі вручну, внести кошти, отримати ключі.

Автоматизоване банківське відділення, представлене лінійкою сейфів та кіосків від РЕНОМЕ СМАРТ, вперше розроблене для автомобільних салонів в Україні. Воно полегшить та пришвидшить процес покупки, мінімізує ризик виникнення помилок і контакти з людьми у непростий час.

Автосалон також отримує низку переваг:

  • автоматизований прийом платежів 24/7, незалежно від режиму роботи банку;
  • моментальне онлайн зарахування коштів на рахунку та власній ERP системі;
  • онлайн контроль обігу коштів;
  • швидке прийняття рішень з фінансового моніторингу;
  • можливість прийому коштів у іноземній валюті з конвертацією і оплатою рахунків в гривні;
  • оплата страхових платежів і МРЕО.