Річний звіт добрих справ групи РЕНОМЕ

Річний звіт добрих справ групи РЕНОМЕ

Річний звіт добрих справ групи РЕНОМЕ 900 675 RENOME SMART

Щороку компанія РЕНОМЕ велику увагу приділяє благодійним проєктам.

2022-й ми традиційно розпочинали з підтримки найменших українців, які її потребують. Однак жорстоке російське вторгнення внесло свої корективи.

Дванадцять місяців ми демонстрували людяність, надаючи прихисток та підтримку потерпілим, продовжували працювати зі сховищ, з обмеженням електроенергії, а в перервах між роботою готували маскувальні сітки й окопні свічки, і безперервно робили великі й маленькі внески, аби слугувати надійним тилом для тих, хто ризикує своїм життям. Щоб разом наблизити нашу перемогу!

Загалом сума благодійної підтримки у 2022 році склала понад 7 млн 115 тис. грн.
У тому числі понад 567 тис. грн. становлять донати співробітників.
Наші колеги ініціювали понад 10+ благодійних проєктів, та активно донатили увесь рік як і кожен з Українців.

ДЛЯ ЗАХИСТУ ТИХ, ХТО ОБЕРІГАЄ НАС

У перші дні війни для потреб армії компанія передала у використання технічні пристрої: ноутбуки, мобільні телефони, павербанки на суму 145 тис. грн.

Компанія РЕНОМЕ СМАРТ надала фінансову допомогу у сумі 1 100 000 грн. для допомоги батальйону територіальної оборони Оболоні м.Київ. Придбали набої, амуніцію, пластини для бронежилетів.

1 030 000 грн. передали до фонду підтримки українських солдатів та їхніх сімей “ДРУГ”, за які було придбано 378 бронежилетів 3-го та 4-го класів та 1100 бронежилетів 4-го класу, 1250 металевих пластин для пошиття бронежилетів, 800 пар наколінників і рукавиць та здійснено доставку гуманітарної допомоги.

У лютому РЕНОМЕ ЄВРОБУД облаштували 8 блокпостів та 2 опорних пункти.
8 тис. мішків з піском, 100 важких протитанкових їжаків, 100 фундаментних блоків, ліхтарі, аптечки, дизельне паливо, інструменти для ДСНС тощо.

Допомогли облаштувати укриття у Рівненській міській лікарні

У березні передали до лікарні м. Торецьк Донецької області 145 пачок Еутироксу (кровоспинний засіб), де надають допомогу нашим воїнам.
До Дня компанії влаштували ярмарок, де всі товари були виготовлені і продумані працівниками групи компаній РЕНОМЕ. Вийшло круто – зібрали аж 119 353 гривень! Потім компанія подвоїла суму і вийшло ще краще – 238 706 гривень. За кошти придбали, підготували та передали автомобіль Volkswagen Transporter 4 для в/ч А4790 (ССО).

Придбали та передали Квадрокоптер mavic Aor 2S для ГОРВ6 для прикордонників з с.Ратно

Закупили та передали Дрон для військових 60 бригади, що тримають оборону Бахмуту.

Провели благодійний івент “Гарбузяні посиденьки”. Зібрали 15 221 грн. Закупили  та передали Рівненському обласному військовому госпіталю: три мікрохвильові печі, п’ять прасок, шість електричних чайників.

Зібрали та відправили 35 боксів зі смаколиками та вітаннями для працівників компанії що служать в ЗСУ

Передали 50 комплектів термобілизни та смаколиків для мобілізованих колег до Дня захисників та захисниць України 14 жовтня

Допомогли з облаштуванням санітарної частини під потреби військових в одному з гуртожитків НУВГП міста Рівне. Надали будівельні матеріали, килимове покриття, ламінат на 2 кімнати, унітаз та біде для санвузла, фарбу

До Дня програміста провели Благодійний забіг “До перемоги”. Зібрали 51 тис. грн. Придбали та передали електрогенератор, бензопилу, сокири та лопати для в/ч А 4790 (ССО) та в/ч А 4638. А також 12 комплектів зимової форми для В/ч А 4790.

Організували збір коштів та придбали радіостанції Motorola 4400, закупили декілька готових комплектів зв’язку типу “Антена+4G WiFi-роутер”, та необхідні предмети побуту для наших колег в ЗСУ.

Благодійний проект з пошиття теплого одягу для військових від нашого колеги Романа Левосюка. Зібрали кошти та відшили 35 кофт для ЗСУ. Одяг передали на Херсонський та на Донецький напрямок для 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.

Під час обідніх перев сплели  7 маскувальних сіток та передали на фронт.

У перші дня війни 19 колег стали донорами. Здавали кров для поранених.

Понад 2 млн 600 тис. грн. виплатили фінансової допомоги мобілізованим колегам
(54 працівника у лавах ЗСУ)

ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

В приміщеннях РЕНОМЕ КОМФОРТ облаштували 2 гуртожитки, де на 8 місяців знайшли прихисток 45 тимчасово переміщених осіб (14 сімей) зі сходу.

Переоблаштували приміщень та створили комфортні умови для людей, що через війну залишили власні домівки. За час перебування сплачено комунальних послуг на суму 110 тис. грн.
Волонтери компанії допомагали з розвантаженням та логістикою гуманітарної допомоги

ДІТЯМ

Спільно з друзями Rivne It Cluster та БО”Серце дітям України”, провели традиційний благодійний Різдвяний передзвін, щоб зібрати кошти для доброї справи. Зібрано 124 000 гривень. За кошти придбано кабіну з розвантажувальною системою та систему “Павук” до Рівненського міського центру комплексної реабілітації осіб та дітей з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату «Крок».

У травні підготували розваги та частування для дітей-переселенців до Дня захисту дітей

За 50 000 гривень придбали посудомийну машину та іграшки для Дитячої кімнати Фундації Дім РональдМакднальда в Рівненській обласній дитячій лікарні.

З ініціативи і завдяки донатам наших колег влаштували свято для дітей Тучинського ліцею-інтернату з аніматорами, іграми, дискотекою та подарунками.

Провели благодійну акцію “Твій таємний миколай”. Колеги підготували новорічні подарунки для 209 вихованців Тучинського ліцею-інтернату, згідно листів що вони писали Миколаю.

ЧОТИРИЛАПИМ

Лілія Бєлая та мешканці ЖК «Спектрум» допомогли евакуювати до Мюнхену та Познані 40 покинутих собак і котів.
Збирали кошти, допомагали з кормом, вивозили з місць евакуації, прилаштовували у сім’ї закордоном.

Усі наведені цифри й факти стали можливими завдяки колегам, партнерам і друзям, що весь цей час були поруч з нами. Безмежно вдячні за це кожному!

Детальніше за посиланням.