РЕНОМЕ СМАРТ і ТАСКОМБАНК презентували рішення для заміни каси підприємств та банківських відділень на Ukrainian CFO Forum

РЕНОМЕ СМАРТ і ТАСКОМБАНК презентували рішення для заміни каси підприємств та банківських відділень на Ukrainian CFO Forum

РЕНОМЕ СМАРТ і ТАСКОМБАНК презентували рішення для заміни каси підприємств та банківських відділень на Ukrainian CFO Forum 1280 960 RENOME SMART

22 жовтня РЕНОМЕ СМАРТ разом із ТАСКОМБАНКОМ взяли  участь в Ukrainian CFO Forum, присвяченому сучасним технологіям та актуальній інформації з управління фінансами.

Директор департаменту розвитку бізнесу РЕНОМЕ СМАРТ Андрій Костенко розповів, чому традиційні касові вузли втрачають свою актуальність та презентував новинку – автоматизовану касу.

Програмне рішення консолідує низку функцій: залучення та утримання клієнтів, автоматизований касир 24/7, оплату в гривні та в іноземній валюті, миттєве онлайн зарахування коштів на рахунок і відображення у власній ERP системі, швидке прийняття рішень з фінансового моніторингу, економічну ефективність, оптимізацію витрат та збільшення прибутку.

“Гнучкість – основа того, що ми робимо. Наші розробки спрощують складні процеси, оптимізують їх та легко інтегруються з стороннім програмним забезпеченням,” – коментує Андрій Костенко.
ТАСКОМБАНК надає інфраструктуру для реалізації платежів та алгоритм для виконання положень законодавства щодо фінансового моніторингу.

«Завдяки такому рішенню клієнти віддалених точок продажу мають змогу на місці проводити готівкові оплати із онлайн-зарахуванням на поточний рахунок отримувачів коштів, а фінансова служба підприємств-отримувачів коштів вирішує три свої ключові завдання: закриття каси підприємства, скорочення витрат на оренду повноцінного банківського відділення та прискорення обігу коштів для їх подальшого використання», – зазначив Олександр Крук, директор департаменту торгівельного фінансування та факторингових операцій ТАСКОМБАНКУ.

Автоматизовану касу можуть використовувати у роботі центри видачі замовлень інтернет магазинів, дистриб’юторські компанії, служби кур’єрської доставки, рітейлові мережі, забудовники, автосалони, СІТ-компанії, банки тощо.