РЕНОМЕ СМАРТ надаватиме послуги ремонту обладнання SUNMI

РЕНОМЕ СМАРТ надаватиме послуги ремонту обладнання SUNMI

РЕНОМЕ СМАРТ надаватиме послуги ремонту обладнання SUNMI 1920 1280 RENOME SMART

SUNMI – інноваційне підприємство, яке виробляє комерційне обладнання на базі Android для O2О інтернет-платформ. Бренд прагне створювати рішення для масштабування компанії на ринку, що швидко розвивається.

Продукти Sunmi поєднують високу продуктивність, стильний дизайн та єдину програмну платформу для всього обладнання. Мета виробника – оцифрувати фізичні магазини для з’єднання виробників, продавців та споживачів у режимі реального часу.

Використання інноваційних пристроїв та ПЗ дозволять збирати бізнес-дані, обробляти їх у хмарному інтерфейсі та отримувати інформацію для майбутнього аналізу.
Команда РЕНОМЕ СМАРТ надаватиме комплексні послуги ремонту та відновлення інноваційних пристроїв SUNMI. Маючи багаторічний досвід, необхідні знання та умови для якісного ремонту ми впевнені у тривалій співпраці з брендом-лідером.

Популярні моделі торгової марки Sunmi.

  • Sunmi Blink 2D USB – сканер штрих-кодів з великим вікном сканування та рамкою.
  • Sunmi L2s P090030045 – термінал збору даних з широким функціоналом, який можуть використовувати консультанти, комірники та співробітники громадського харчування.
  • Sunmi К2 Catering Version – кіоск самообслуговування, розроблений спеціально для оптимізації процесів у закладах громадського харчування.
  • Sunmi M2 Max P10010015 – промисловий планшет, що підходить для логістики, торгівлі та громадського харчування.
  • Sunmi D2S lite – POS-термінал, що відрізняється компактними розмірами та високою продуктивністю.