РЕНОМЕ СМАРТ на UKRAINIAN CASH FORUM

РЕНОМЕ СМАРТ на UKRAINIAN CASH FORUM

РЕНОМЕ СМАРТ на UKRAINIAN CASH FORUM 1460 880 RENOME SMART

Керівник відділу розвитку міжнародного бізнесу РЕНОМЕ СМАРТ Андрій Костенко, поділиться експертизою на INTERNATIONAL CASH FORUM. UKRAINE DAY — 2022, що відбудеться 4 листопада 2022 року у Києві!

Він розповість про Ефективні рішення для побудови каналів самообслуговування у банку та відділення без кас.

ХТО УЧАСНИКИ ФОРУМУ?
У Форумі візьмуть участь представники НБУ та комерційних банків України, CIT-Компаній, а також провідні експерти в сфері управління, обробки і регулювання великих обсягів готівки, розробники та постачальники технологічних і програмних рішень в сфері НДО для банків.

ПРО ЩО ФОРУМ?
Вже очевидно, що 2022 рік став безпрецедентним як для бізнесу, так і для банківської сфери через віроломне воєнне вторгнення 24 лютого росії в Україну! Тому цього року на форумі відбудеться відкрита дискусія за участю провідних експертів галузі, які у прямому діалозі з аудиторією форуму обговорять поточну ситуацію на фінансовому ринку, а також перспективи розвитку готівкового грошового обігу в Україні, проблеми адаптації фінансових установ до змін в умовах воєнного стану. яке було запроваджено після вторгнення Росії в Україну.

Також в рамках Форуму пройде ВИСТАВКА банківських рішень та технологій, а також останні новації в сфері Сash-management, Cash- processing і Сash-security.

Не пропустіть >>>