БІЗНЕС-КЕЙС
Рішення валютообміну для ОТП Банку
функціонал валютообміну, платформа RsCore

Про клієнта

OTP Bank — один з найбільших українських банків зі повністю іноземним капіталом. Входить до європейської фінансової групи, що працює в 11 країнах.

Реалізоване рішення

Функціонал валютообміну РЕНОМЕ СМАРТ розгорнула на recycling-банкоматах ОТП Банку. Згодом банк дав згоду на реалізацію опції безготівкового продажу іноземної валюти. З квітня 2022 року рішення повністю доступне для авторизованих клієнтів ОТП Банку.

RS.Core

API агрегатор для інтеграції з будь-якими системами

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
0
від розробки до запуску пілоту
0
доступність для користувачів
0
* в описаному проекті добавлена одна валюта
0
зросла частка автоматичних платежів
РіШЕННЯ ПІД КЛЮЧ

ЕТАПИ ВПРОВАДЖЕННЯ
01. Демонстрація рішення на тестовому середовищі.
02. Узгодження вимог та підписання угоди.
03. Розробка рішення, впровадження й тестування.
04. Масштабування.

КЛЮЧОВА ПЕРЕВАГА НАШОГО РІШЕННЯ
Валютообмін функціонує на платформі RsCore — клієнт серверному рішенні РЕНОМЕ СМАРТ, що може працювати не лише на АТМ, а й на кіосках, касах самообслуговування, депозитних машинах, поштоматах тощо. У кожному випадку компанія глибоко занурюється у процеси банку та допомагає налаштувати їх так, аби вони приносили максимальну користь.

ЩО ОТРИМАВ КЛІЄНТ
Завдяки розширенню послуг банку валютообмінними операціями та їх доступність 24/7, було розвантажено касовий вузол й скорочено витрати часу для користувачів. А рециркуляція коштів у іноземній валюті дозволила зменшити кількість інкасацій та витрати на них.

Можливості

Відкрийте більше можливостей з платформою RS.Core

ВАРІАТИВНІСТЬ

Функція обміну валюти може бути налаштована для різних операцій. Продаж іноземної валюти із миттєвим зарахуванням на власний рахунок. Готівкової — внесення, обмін та одержання кешу. Частково безготівкової — купівля валюти у гривневому еквіваленті з власного рахунку та її отримання готівкою. У разі виникнення решти, пристрій запропонує клієнту варіанти її спрямування.

ЗРУЧНІСТЬ

Рішення може працювати з різними базами даних, включно з безкоштовними (напр. PostgreSQL), має зрозумілий і простий інтерфейс, доступне з будь-якого пристрою. Завдяки швидкодії, усі операції здійснюються у реальному часі, про що кожна зі сторін отримує сповіщення. Так само, банк може самостійно й миттєво реагувати на ринкові зміни, наприклад коливання курсу.

SAAS-РІШЕННЯ

Як технологічний партнер, РЕНОМЕ СМАРТ може запропонувати готовий для використання продукт. Клієнту не потрібно буде передбачати додаткові інвестиції на придбання, встановлення та адміністрування відповідних потужностей.

Цінність

Забезпечуючи доступність послуги валютообміну у АТМ для населення, фінансові установи збільшують прибуток від операцій купівлі-продажу іноземної валюти, що за даними НБУ на серпень 2022 року зріс у шестеро. Крім того, рішення дозволяє автоматизувати власні процеси, скоротити пов’язані витрати на операційну діяльність та інкасацію.

3 КРОКИ ДО ЗАПУСКУ

01. Проводимо презентацію

В зручний для Вас час.

02. Стартуємо пілот

Підписуємо необхідні документи.

03. Розгортаємо систему

На всю мережу.

ЗВ’ЯЗОК З МЕНЕДЖЕРОМ