Наш NPS у квітні 2021 становить 57%

Наш NPS у квітні 2021 становить 57%

Наш NPS у квітні 2021 становить 57% 1170 670 RENOME SMART

Ми провели аналіз задоволеності клієнтів за методикою NPS (Net Promoter Score). Вона демонструє, наскільки споживачі готові рекомендувати компанію, а також їхню задоволеність і лояльність.

Результати у цифрах: 258 позитивних відгуків, 107 – нейтральних та 33 – негативні. У рамках дослідження ми отримали відповіді від 401 респондента, незалежно від посади та сфери співпраці з РЕНОМЕ СМАРТ. Відтак, частка лояльних клієнтів склала 57%, а лідером серед напрямів став муніципальний – якістю обслуговування задоволені 83% опитаних. Ми вдячні кожному, хто виділив свій час та взяв участь в дослідженні. Для нас справді важлива оцінка клієнтів.

“Дякуємо усім, хто залишив свій відгук. Схвальний чи “ложку дьогтю”. Для нас дуже важливо володіти реальною інформацією, а не жити ілюзіями. 57% – хороший результат для сервісної компанії. Ми отримали корисні інсайти, завдяки яким зможемо підвищити якість сервісу нашої компанії. Звісно, є над чим працювати і ми точно знаємо, в якому напрямку рухатися” – коментує отриманий результат Максим Фаюк, комерційний директор РЕНОМЕ СМАРТ.

У РЕНОМЕ СМАРТ ми вперше провели подібне дослідження.
Повторити плануємо восени цього року.