РЕНОМЕ СМАРТ одні з перших в Україні запроваджують безконтактне використання карток у банкоматах.

РЕНОМЕ СМАРТ одні з перших в Україні запроваджують безконтактне використання карток у банкоматах.

РЕНОМЕ СМАРТ одні з перших в Україні запроваджують безконтактне використання карток у банкоматах. 862 529 RENOME SMART

Ми продовжуємо адаптовуватися до нових умов життя, що диктує карантин. Технічні розробки РЕНОМЕ СМАРТ  зводять до мінімуму контакти із поверхнями в громадських місцях.
Розповімо більше: безконтактні банкомати, які встановлює компанія, відрізняються від звичайних тим, що мають додатковий елемент на передній панелі – NFC-модуль, який зчитує і працює за принципом радіозв’язку. Ця функція спрощує процес доступу до меню операцій і можливості їх здійснювати. Клієнту не потрібно більше вставляти пластик у карткоприймач, варто лише піднести картку до NFC-модуля для ідентифікації.

Які переваги:

  • Швидкість транзакції;
  • При збоях в роботі банкомату картка не застрягне в приймальнику;
  • Картку не можливо забути в банкоматі;
  • Авторизація через Google Pay чи Apple Pay;
  • Картка більш захищена від зчитування шахраями.

Що актуально, в умовах пандемії коронавірусу картка не контактує з внутрішніми поверхнями карткоприймача. Відповідно виключається можливість «підчепити» інфекцію з карток, які були в ньому до цього. А на пластикових поверхнях коронавірус досить живучий. Згідно з дослідженням американських вчених, з усіх поверхонь він найдовше зберігається саме на пластику, а також сталі – до 72 годин або трьох діб.

Першими функцію безконтактного прийому картки ми запровадили для Альфа-Банку Україна. Команда розробників РЕНОМЕ СМАРТ пройшла серію складних досліджень та тестового впровадження програмно-апаратного комплексу, для того, щоб зробити обладнання максимально надійним, зручним та модернізованим. Після усунення всіх неточностей, ця розробка отримала відповідну сертифікацію.

В Альфа-Банк Україна було встановлено близько 200 безконтактних банкоматів,  банк посідає друге місце за кількістю NFC-банкоматів у відділеннях по всій країні. Клієнтам при використанні безконтактних карток або пристроїв з NFC в таких банкоматах доступні всі послуги, крім зміни пін-коду: перегляд балансу рахунку, отримання міні-виписки, поповнення картки, переказ на картку Альфа-Банку, підключення послуги смс інформування.

Наші рішення успішно працюють в Ощадбанку та ОТПбанку. Згідно статистики в NFC-банкоматів стрімко збільшується кількість транзакцій та відвідувань, особливо в період епідемії.