МТБ Банк. Новий клієнт. Амбітні проєкти.

МТБ Банк. Новий клієнт. Амбітні проєкти.

МТБ Банк. Новий клієнт. Амбітні проєкти. 750 466 RENOME SMART

Клієнтоорієнтований – це вже не перевага. Це must have сьогодні. МТБ Банк прийняв стратегічне рішення змінюватись, стати повноцінним гравцем на ринку прийому платежів із сучасними технологічними рішеннями. А ми точно знаємо, як у цьому допомогти.

Співпраця МТБ та РЕНОМЕ СМАРТ розпочалась з поставки наших кіосків самообслуговування RS 1000. Вони дадуть можливість банку значну частину операції перенести у зону самообслуговування, а саме операції які пов’язані з поповненням банківських рахунків – поточний, депозитний, кредитний і тд, як фізичним особам, так і юридичним. Для власників МСБ також буде передбачено внесення виторгу на рахунок. Для МТБ – це абсолютно нова модель обслуговування клієнтів. Також, через кіоск можна буде оплачувати комуналку, послуги мобільних операторів та інтернет-провайдерів.

Спеціально для цього проєкту, ми вдосконалили наш RS 1000. Додали NFC зчитувач та купюроприймач пачкою. Клієнт, якому необхідно внести виторг, просто прикладає картку, проходить авторизацію та вносить усю суму одразу. Окрім того, усі кіоски обладнані додатковим екраном, де банк матиме змогу рекламувати свої послуги, акції та анонсувати новинки. І це лише один з етапів роботи над удосконаленням та налагодженням банківських процесів.

Наступним етапом є аутсорсинг наявної мережі банкоматів. Наразі, усі банкомати підключені до моніторингового центру РЕНОМЕ СМАРТ. Протягом місяця ми проаналізуємо доступність роботи банкоматів. Визначимо сильні та слабкі сторони у роботі банківської мережі, зафіксуємо переваги та недоліки в обслуговуванні. Після чого ми подамо банку розгорнутий висновок з планом дій по вдосконаленню роботи та сервісу банкоматів. Таким чином, банк матиме змогу оцінити й самостійно побачити переваги наших послуг.

По такому ж принципу ми заходимо у банк ще з одним нашим програмним рішенням – CashLab. Управління обігом грошової маси у банкоматах та мережі терміналів. За допомогою цього рішення ми маємо змогу прогнозувати інкасацію банкоматів, її графік та суми коштів, які потрібно інкасувати. Такий розрахунок допоможе банку оптимізувати свою роботу, заощадити час та якісно планувати роботу інкасації.

Усі вищеперелічені елементи ми впровадили у багатьох провідних банках країни, тому впевнені в успіху. А з таким комплексним підходом реалізувати усе заплановане одночасно і виклик, і можливість стати частиною рушійних змін у МТБ Банк.