Банкомат з функцією рециркуляції готівки

Банкомат з функцією рециркуляції готівки

Банкомат з функцією рециркуляції готівки 1920 1280 RENOME SMART

Попит на банкомати із функцією рециркуляції готівки стрімко зростає.

Особливість функції рециркуляції грошей: банкноти, прийняті від одного клієнта, переходять з Cash-In модуля у Cash-Out модуль. Кошти відразу будуть видані наступному клієнту, без їхньої обробки в банку. Це дозволить помітно знизити витрати на інкасацію та оптимізувати операційні витрати.

Нещодавній аналіз Diebold Nixdorf, одного зі світових лідерів на ринку, підтверджує, що онлайн та мобільні канали – це здорово, але вони не вирішують питань управління готівкою. Саме тут банкомат, за допомогою якого можна внести на рахунок готівку – дійсно заповнює прогалину. Можливість внесення грошових коштів через канал самообслуговування сприяє зниженню витрат всередині мережі, що допомагає скоротити витрати та, в підсумку, підвищити ефективність.
Технологія автоматизації внесення готівки забезпечує максимальну зручність та ефективність при переміщенні транзакцій за межі відділення.

Сучасний АТМ дозволить фінансовим установам підвищити швидкість та якість обслуговування клієнтів, знизивши залежність від ринку інкасації та вартості робіт.