Звернення до друзів та партнерів

Звернення до друзів та партнерів

Звернення до друзів та партнерів 1536 1066 RENOME SMART

Доброго дня Шановні Партнери!
Я Валерій Сіроштан, директор з розвитку бізнесу компанії RENOME SMART, Україна.

Ми дякуємо всім, хто не мовчить і закликає припинити війну Росії проти України — тим, хто виступає публічно, виходить на мітинги на підтримку по всьому світу, робить благодійні внески на користь армії. Мовчання означає терпимість до тероризму. Дякую, що не мовчите!

Наразі компанія працює над створенням необхідних умов для наших працівників та їхніх сімей. Незважаючи на серйозність і складність ситуації, ми віримо в свої сили і сподіваємося на краще.
RENOME SMART працює та виконує свої зобов’язання, для забезпечення безперервності роботи та зберігання всіх критично важливих даних, ІТ-інфраструктура компанії перенесена у центри обробки даних Франкфурта, наша команда спеціалістів з R&D продовжує підтримувати всі існуючі проекти.

Ми разом з вами мали амбітні плани на 2022 рік, запевняємо, що сьогодні наші експерти готові до нових проектів. Кожен новий проект, який ми можемо реалізувати для вас, допоможе нашому бізнесу вистояти у всіх прикрих обставинах і продовжувати боротися, платити зарплату нашим людям та економічно допомагати Україні. Тому ви можете довірити нам нові проекти. Ми як завжди готові працювати!

Ми впевнені, що разом зможемо зробити бізнес у незалежній країні та допомогти всім відродитися після війни.