БІЗНЕС-КЕЙС
Платіжна система KorpON
Технологічне рішення (депозитні сейфи, ПЗ, моніторинг) Азербайджан

Про клієнта

Основною метою компанії KorpON є оптимізація масштабних розрахунково-інкасових процесів юридичних і фізичних осіб. Термінали мережі KorpON, представлені однойменною торговою маркою, доступні клієнтам більш ніж за 70 адресами в Баку, в різних відділеннях мережі PASHA Bank, а також в Bravo, Araz, Grand, Rahat, Bazarstore, мережі супермаркетів Bolmart та у великих торгових центрах (Ganclik Mall).

Реалізоване рішення

У жовтні 2021 року азербайджанські партнери звернулися з ідеєю розробки комплексного рішення — великої мережі пристроїв самообслуговування для прийому готівки та з подальшим її зарахуванням на банківські рахунки.
РЕНОМЕ СМАРТ у цьому проєкті виступає технологічним партнером, що забезпечує повний цикл роботи моделі: від розробки платіжної системи та пристроїв до моніторингу їхньої роботи.
На цей момент до системи під’єднано сімдесят п’ять пристроїв у Баку, у планах — ще двадцять. Це дозволить компанії KorpOn “покрити” столицю та розпочати роботу в інших містах країни. Оскільки чимало банків локалізуються у Баку, встановлення депозитних сейфів за його межами відкриває перед ними нові можливості.

0
від ідеї до підключення першого пристрою
0
депозитних сейфів встановлено у Баку

OPEX
модель співпраці для банку

РіШЕННЯ ПІД КЛЮЧ

ЕТАПИ ВПРОВАДЖЕННЯ
01. Визначення цілей проекту та узгодження специфікації з клієнтом
02. Одночасний старт розробки пристрою та програмного забезпечення.
03. Розгортання серверного рішення – платформи RSCore, та запустуск тестування на пілотному пристрої у шоурумі.
04. Доставка, встановлення та інсталювання у єдиній мережі перших сейфів.
05. Процес масштабування.

КЛЮЧОВА ПЕРЕВАГА НАШОГО РІШЕННЯ
Депозитний сейф дозволяє завантажити до 30 000 купюр за один прийом.
Це робить його цікавим не лише для фізичних, а і юридичних осіб, які можуть миттєво зарахувати на власний рахунок виторг в кінці робочого дня.

ЩО ОТРИМАВ ПАРТНЕР
За підрахунками наших партнерів сума заощаджень на розробку подібного рішення стартує від 500 000 доларів. Крім усього, вони здобувають високу лояльність користувачів, надаючи послуги з поповнення рахунків у зручний для них спосіб.

Основною метою терміналів KorpON є оптимізація великомасштабних процесів оплати та інкасації готівкових компаній і приватних осіб.

  • поповнення рахунків приватними клієнтами
  • поповнення рахунків юридичних осіб
  • виплата кредитів

Таким чином, через термінали KorpON люди можуть у будь-який час доби вносити особисту готівку та корпоративні платежі на свої рахунки. Для цього не потрібно буде йти до банку та стояти в черзі.

1,88 секунди
потрібно, щоб замінити
4 колеса у боліда
“Formula 1”

Термінали “KorpON
можуть внести
~40 банкнот
за 1,88 секунди

Термінали “KorpON
можуть внести
~40 банкнот
за 1,88 секунди

Можливості

Відкрийте більше можливостей з депозитними сейфами ES3003

ВНЕСЕННЯ КОШТІВ НА БУДЬ-ЯКИЙ РАХУНОК

Загалом, має значення лише те, з ким інтегруватися та який перелік послуг пропонувати кінцевому клієнту банку. У Баку, до прикладу, вона виконує лише найпростішу — поповнення рахунку. Проте горизонт можливостей включає операції: з погашення кредитів, поповнення депозиту чи мобільного, сплати податків, переказу, валютообміну тощо.

ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ

Депозитний сейф дозволяє завантажити до 30 000 купюр за один прийом. Це робить його цікавим не лише для фізичних, а і юридичних осіб, які можуть миттєво зарахувати на власний рахунок виторг в кінці робочого дня.

ЕКОНОМІЯ ВИТРАТ

Прийом оплати за товари і послуги через автоматизовану касу з подальшим онлайн зарахуванням коштів на поточний рахунок, дає змогу підвищення оборотності коштів компанії та скорочення витрат на утримання стандартної каси.

Цінність для людей, банків та компанії-партнера

Зручність, доступність та економія часу — ключові переваги платіжної системи для клієнтів банків. Депозитні сейфи розташовані у шопінгмолах, торговельних центрах і бізнес-центрах, що виключає необхідність пошуку відділення банку, очікування годин його роботи, простоювання в довгих чергах тощо.
У свою чергу, для фінансових установ — це економія на інвестиціях в обладнання, програмне забезпечення, сервісне обслуговування та інкасацію. За підрахунками наших партнерів сума заощаджень на розробку подібного рішення стартує від 500 000 доларів. Крім усього, вони здобувають високу лояльність користувачів, надаючи послуги з поповнення рахунків у зручний для них спосіб.

Азербайджанський партнер отримує комісію від кожного платежу, здійсненого на пристрої. Тобто, коли клієнт приходить і вносить, наприклад, 100 манат, то певний відсоток від суми потрапляє нашому партнеру, як дохід. Відтак, його вигоду оцінити теж не складно: щобільше банків — більше транзакцій, а відтак — більший дохід.

3 КРОКИ ДО ЗАПУСКУ

01. Проводимо презентацію

В зручний для Вас час.

02. Стартуємо пілот

Підписуємо необхідні документи.

03. Розгортаємо систему

На всю мережу.

ЗВ’ЯЗОК З МЕНЕДЖЕРОМ