БІЗНЕС-КЕЙС
Розумна каса для автосалону Арма Моторс
(депозитний сейф ES 3003, програмне забезпечення)

Про клієнта

“Арма Моторс” – офіційний дилерський центр Renault в Україні, що здійснює продаж автомобілів, оригінальних запасних частин, сервісне обслуговування, ремонт, послугу trade-in тощо.

Реалізоване рішення

Автомобільний салон було доповнено Розумною касою, що втілена на депозитному сейфі ES 3003. Такий пристрій самообслуговування повноцінно заміняє традиційний касовий вузол, виключає необхідність використання “напівручних” систем, автоматизує та оптимізує процеси з готівковими коштами.

0
прийом купюр
0
внесення платежів
0
від ідеї до підключення першого пристрою
РІШЕННЯ ПІД КЛЮЧ

ЕТАПИ ВПРОВАДЖЕННЯ
01. Аналіз процесів та розробка стратегії впровадження рішення.
02. Старт проєкту (встановлення пристрою, розгортання ПЗ).
03. Запуск проєкту (адаптація готової конфігурації під специфічні вимоги​, моніторинг роботи обладнання).

КЛЮЧОВА ПЕРЕВАГА НАШОГО РІШЕННЯ
Інструмент легко інтегрується з усіма необхідними сервісами (внутрішніми, банківськими, страхування, МРЕО), здійснює ідентифікацію та частково фінмоніторинг клієнта, проводить операції з готівкою у режимі реального часу та з миттєвим зарахуванням на рахунок, формує та надсилає звітність, дозволяє стежити за рухом коштів, безпечно зберігає їх, прогнозує заповненість сейфу та процедуру інкасації тощо.

ЩО ОТРИМАВ ПАРТНЕР
З допомогою Розумної каси рутинні процеси відбуваються швидше (за нашими підрахунками, час обслуговування одного клієнта скоротився на 50%) та в автоматичному режимі. Рішення поєднує у собі роль каси та сейфу. Також може бути доповнене необхідним функціоналом згідно побажань клієнта, як от валютообміну у Арма Моторс.

Можливості

Відкрийте більше можливостей з депозитними сейфами ES3003

САМООБСЛУГОВУВАННЯ ЗАМІСТЬ КАСОВОГО ВУЗЛА

Користуватися пристроєм просто як менеджеру, так і клієнту компанії. Завдяки автозаповненню форм та QR-технології маркування, процедура фінансового моніторингу та ідентифікації* не забирає багато часу. А ризик припуститися помилки під час введення даних в систему зведено до мінімуму.

СУПЕРОБ’ЄМ

Внесені кошти автоматично перераховуються, валідуються й поміщаються у сейф. Девайс опрацьовує 1200 купюр за хвилину, може приймати їх пачкою та вміщує до 30 000 банкнот. За мить кошти відображаються на банківському рахунку та надійно захищені до приїзду інкасаторів.

ВАЛЮТООБМІН

80% українців тримають збереження у валюті. Однак, в Україні розрахунок відбувається виключно у гривні. Розумна каса в автосалоні містить функціонал валютообміну, що дозволяє швидко та безпечно конвертувати готівкову валюту у гривню, здійснити миттєву оплату за товари і послуги, внести їх на банківський рахунок тощо.

Просто зараз ми працюємо над можливістю інтеграції з порталом держпослуг ДІЯ, тому невдовзі процес стане ще швидшим і простішим.

Цінність

Розумна каса може виконувати різну роль: приймати оплату за товари і послуги від населення, вносити виручку або ж використовуватися, як сейф. При цьому необхідна звітність формується автоматично, а банківські послуги доступні цілодобово.

3 КРОКИ ДО ЗАПУСКУ

01. Проводимо презентацію

В зручний для Вас час.

02. Стартуємо пілот

Підписуємо необхідні документи.

03. Розгортаємо систему

На всю мережу.

ЗВ’ЯЗОК З МЕНЕДЖЕРОМ