Кіоск самообслуговування TEX 4000

ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОДАЖІВ

Автоматизація продажів

Кіоск самообслуговування – це закінчене рішення для самостійного замовлення послуг і товарів клієнтом, оплати і видачі чека / талона. Зручна оплата готівкою або банківською картою.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Корпус кіоску виробництва РЕНОМЕ СМАРТ, який можна адаптувати під вимоги замовника (колір, розміри, додаткові опції)

  • 32 ” мультитач екран
  • PC Qotom-Q190X (SSD 120 Gb, 4 RAM)
  • Термопринтер чеків 80 mm
  • Живлення: 24В, 6А, 150Вт
  • зчитувач QR кодів
  • POS-термінал, надається обслуговуючим банком
0

зростання пропускної здатності

Застосування кіосків самообслуговування:

Кіоски самообслуговування  можуть застосовуватися в ресторанах швидкого обслуговування, на автомийках або для продажу квитків на різні заходи. Найбільші світові мережі ресторанів швидкого обслуговування вже вибрали такий сервіс, доступний в режимі 365 * 7 * 24

Програмне забезпечення
від РЕНОМЕ СМАРТ

Сервер ToMaS забезпечує централізовану обробку транзакцій з можливістю інтеграції із сторонніми автоматизованими системами.

Система моніторингу X4WEB – це клієнт-серверний програмний комплекс, призначений для моніторингу та віддаленого керування мережею кіосків.

ПЕРЕВАГИ

ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ

РЕЖИМ РОБОТИ 24/7

ПРОСТА ІНТЕГРАЦІЯ З ERP

ДОРОЖНЯ КАРТА КЛІЄНТА

ОПТИМІЗАЦІЯ ЧЕРГИ

ОПТИМІЗАЦІЯ В ЗОНІ САМООБСЛУГОВУВАННЯ

Встановіть кіоск самообслуговування ближче до відвідувачів Вашого закладу – тоді Ви зможете залучити більше клієнтів. Сучасний пристрій самообслуговування з яскравою та динамічною рекламою допоможе Вам привернути увагу відвідувачів. І як результат – Ви отримаєте збільшення клієнтів та зростання продажів!
АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРОДАЖІВ

Кіоск самообслуговування – це закінчене рішення для самостійного замовлення послуг і товарів клієнтом, оплати і видачі чека / талона. Зручна оплата готівкою або банківською картою.

ЗБІЛЬШЕННЯ ПРИБУТКУ

Кіоски збільшують середній чек, за рахунок того, що клієнта ніхто не квапить і він може витратити стільки часу на вивчення меню, скільки йому потрібно. На екран можна виводити акції чи контекстну рекламу.

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ

Кіоски дозволяють мінімізувати контакт персоналу c готівкою і прискорити процес обслуговування за рахунок поділу праці. В ресторані з кіосками можна взагалі відмовитися від касирів і залишити тільки збирачів.