BPS C5

СПЕЦІАЛЬНО ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ОПЕРАТИВНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ

Сортувальник банкнот BPS C5

Спеціально розроблений для нового рівня ефективності: BPS C5 повністю відповідає вимогам обробки банкнот із надзвичайною ефективністю, гнучкістю та зручністю для користування.

ВИГРАШНИЙ ФУНКЦІОНАЛ

BPS C5 був розроблений спеціально для задоволення потреб малих та середніх касових центрів, а також бек-офісів у великих відділеннях банків. У всіх цих сферах постійно зростаючий конкурентний та ціновий тиск вимагає впорядкованих процесів, підвищення продуктивності та зниження витрат, а також високого рівня гнучкості для адаптації до майбутніх вимог.

Рішення від G+D Currency Technology – це модульна, масштабована система, яка відповідає всім вимогам процесу з найбільшою надійністю, ефективністю та зручністю користування. Надзвичайно гнучка модульна концепція, сучасні датчики, сумісні з рамками. Безліч програмних опцій для забезпечення значних конкурентних переваг.

0
БАНКНОТ НА ГОДИНУ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Швидкість 1050 БН/хв

Формат БН (Д×Ш)
1100 – 181 × 60 – 90 мм

Температурний діапазон
15 – 35° C

Валюти: до 10 валют

Синглер: до 1500 БН

Ємність вихідного
відсіку: до 250 БН

Вага: ~ 67-252 кг

Розміри (В/Ш/Г)
66 × 214 × 42 см

Ємність реджект касети:
1 х до 250 БН

Сертифікати: CE, GS, CB

Зовнішні з’єднання:
локальна мережа, 4 USB хост, USB device

Електричні характеристики:
100 – 240 ВА, 50 / 60 Гц

СПЕЦІАЛЬНО ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ОПЕРАТИВНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ

Завдяки можливості підключити до 6-ти модулів видачі, 25 купюроприймачів та до 50 режимів обробки для кожної встановленої валюти, а також численним опціям програмного забезпечення, BPS C5 можна точно налаштувати відповідно до ваших конкретних вимог по процесу роботи.

БЕЗПЕКА

Відмінною рисою BPS C5 є датчик вищого класу – швидкий, надійний, точний. Здатність системи надійно та послідовно виявляти підробки та сортувати банкноти за придатністю протягом усього терміну служби системи задає нові стандарти.

ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ

Інтелектуальна архітектура програмного забезпечення має інтуїтивний інтерфейс, що гарантує легкість та зручність використання, а також дозволяє користувачеві здійснювати налаштування відповідно до конкретних вимог замовника.

ДОВШИЙ СТРОК СЛУЖБИ

BPS C5 легко інтегрується у середовище обробки та використовує стандартні мережеві протоколи. Сучасні інструменти, програми та веб-сервіси можуть бути легко встановлені для досягнення ефективності роботи.