BPS C2

Сортувальник банкнот BPS C2

Пропускна здатність — 1050
банкнот за хвилину, забезпечує
надзвичайну продуктивність
навіть при зчитуванні серійних
номерів. Два вихідних відділення
пропонують безліч варіантів
сортування — за номіналом,
орієнтацією або придатністю.

ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА КОМПАКТНІ РОЗМІРИ

Продуктивність із компактними розмірами: останнє покоління настільних систем від компанії Giesecke+Devrient дозволяє обробляти банкноти ще ефективніше та економніше. Більше того, найкращі датчики у своєму класі гарантують максимальну надійність аутентифікації та перевірку придатності. Це робить BPS C2 найкращим вибором для досягнення максимальної ефективності та широкого спектру можливостей для комерційних банків, роздрібних торговців, компаній, що здійснюють готівкові перекази та казино.
BPS C2 поєднує швидкість і точність. Він завжди досягає стабільної швидкості під час підрахунку, сортування, втентифікації та навіть BPS під час зчитування серійних номерів.

0
БАНКНОТ ЗА ХВИЛИНУ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Швидкість 1,050 БН/хв

Формат БН (Д×Ш)
100 – 181 × 60 – 95 мм

Температурний діапазон
15 – 35° C

Валюти: до 10 валют

Синглер: до 900 БН

Ємність вихідного
відсіку: до 250 БН

Вага: ~ 26 кг

Розміри (В/Ш/Г)
51 × 33 × 39 см

Ємність реджект касети:
до 100 БН

Сертифікати: CE, GS, CB

Зовнішні з’єднання:
локальна мережа, USB

Електричні характеристики:
100 – 240 ВА, 50 / 60 Гц

ЕФЕКТИВНІСТЬ ДЛЯ ОПЕРАЦІЙ МАЙБУТНЬОГО

Висока пропускна здатність BPS C2 значно збільшує продуктивність. Без втрати швидкості банкноти підраховуються, перевіряються на справжність та сортуються за номіналом, орієнтацією та якістю.

БЕЗПЕКА

Відмінною рисою BPS C2 є датчик вищого класу – швидкий, надійний, точний. Здатність системи надійно та послідовно виявляти підробки та сортувати банкноти за придатністю протягом усього терміну служби системи задає нові стандарти.

ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ

Інтелектуальна архітектура програмного забезпечення має інтуїтивний інтерфейс, що гарантує легкість та зручність використання, а також дозволяє користувачеві здійснювати налаштування відповідно до конкретних вимог замовника.

ДОВШИЙ СТРОК СЛУЖБИ

BPS C2 легко інтегрується у середовище обробки та використовує стандартні мережеві протоколи. Сучасні інструменти, програми та веб-сервіси можуть бути легко встановлені для досягнення ефективності роботи.