BPS C1

Сортувальник банкнот BPS C1

BPS C1 – це ідеальне рішення для відділень банків, кас перерахунку, інкасаторських компаній та ритейлерів. Система BPS C1 вирізняється компактністю та надійністю в експлуатації. Вона поєднує в собі легкість використання з малою площею встановлення та високою економічною ефективністю.

БАНКИ, ІНКАСАТОРИ, РИТЕЙЛ, ЛОГІСТИ, ТЕЛЕКОМ

Продуктивність із компактними розмірами: останнє покоління настільних систем від компанії Giesecke+Devrient дозволяє обробляти банкноти ще ефективніше та економніше. Більше того, найкращі датчики у своєму класі гарантують максимальну надійність аутентифікації та перевірку придатності. Це робить BPS C2 найкращим вибором для досягнення максимальної ефективності та широкого спектру можливостей для комерційних банків, роздрібних торговців, компаній, що здійснюють готівкові перекази та казино.

  • Оптимізація процесу обробки готівки касирами
  • Можливість паралельної роботи 2 операторів
  • Мінімізація ризиків прийняття фальшивих та пошкоджених банкнот
0
БАНКНОТ ЗА ХВИЛИНУ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Швидкість 1,050 БН/хв

Формат БН (Д×Ш)
100 – 240 × 50 – 60 мм

Температурний діапазон
15 – 35° C

Валюти: до 10 валют

Синглер: до 500 БН

Ємність вихідного
відсіку: до 300 БН

Вага: ~ 16 кг

Розміри (В/Ш/Г)
33 × 35 × 35 см

Ємність реджект касети:
до 100 БН

Сертифікати: CE, GS, CB

Зовнішні з’єднання:
локальна мережа, USB, SD-card

Електричні характеристики:
115 – 200 ВА, 50 / 60 Гц

ЕФЕКТИВНІСТЬ ДЛЯ ОПЕРАЦІЙ МАЙБУТНЬОГО

Висока пропускна здатність BPS C1 значно збільшує продуктивність. Без втрати швидкості банкноти підраховуються, перевіряються на справжність та сортуються за номіналом, орієнтацією та якістю.

БЕЗПЕКА

Відмінною рисою BPS C2 є датчик вищого класу – швидкий, надійний, точний. Здатність системи надійно та послідовно виявляти підробки та сортувати банкноти за придатністю протягом усього терміну служби системи задає нові стандарти.

ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ

Інтелектуальна архітектура програмного забезпечення має інтуїтивний інтерфейс, що гарантує легкість та зручність використання, а також дозволяє користувачеві здійснювати налаштування відповідно до конкретних вимог замовника.

ДОВШИЙ СТРОК СЛУЖБИ

BPS C1 легко інтегрується у середовище обробки та використовує стандартні мережеві протоколи. Сучасні інструменти, програми та веб-сервіси можуть бути легко встановлені для досягнення ефективності роботи.