БІЗНЕС-КЕЙС
Рішення "Розумна Каса" для постачальника меблевої фурнітури
(депозитний сейф ES 3003, програмне забезпечення)

Про клієнта

Постачальник матеріалів та комплектуючих для виробництва меблів, офіційний дистрибьютор товарів від EGGER, Kronospan, Swisspan, KronoUkraine, REHAU, Henkel Dorus в Україні.

Реалізоване рішення

Завдяки впровадженню Розумної Каси від РЕНОМЕ СМАРТ, компанія автоматизувала прийом готівкових та безготівкових платежів, оптимізувала бізнес-процеси, розширила канали обслуговування клієнтів, підвищила рівень NPS і тривалість роботи. Об’єктом впровадження став оптовий магазин-склад у м.Київ.

0
від ідеї до підключення першого пристрою
0
купюр ємність сейфу
0
скоротився час обслуговування одного клієнта
РіШЕННЯ ПІД КЛЮЧ

ЕТАПИ ВПРОВАДЖЕННЯ
01. Аналіз процесів та розробка стратегії впровадження рішення.
02. Старт проєкту (встановлення пристрою, розгортання ПЗ).
03. Запуск проєкту (адаптація готової конфігурації під специфічні вимоги​, моніторинг роботи обладнання).

КЛЮЧОВА ПЕРЕВАГА НАШОГО РІШЕННЯ
Модульне рішення розгорнуте на депозитному сейфі, що інтегрується з банком та внутрішніми системами обліку компанії – фінансові операції відбуваються у режимі реального часу. Пристрій може зчитувати необхідні дані про клієнта, використовуючи QR-технологію маркування, скорочує до мінімуму їх ручне введення та допущення помилок. Також здійснює автоматичну валідацію купюр.

ЩО ОТРИМАВ ПАРТНЕР
Девайс повністю замінює фізичний касовий вузол та забезпечує цілодобову доступність до платіжних операцій. Його ергономічний дизайн дозволяє ефективніше використовувати площу магазину, має високий ступінь захисту (сейф, стальний корпус, кріплення до підлоги тощо).

Можливості

Відкрийте більше можливостей з депозитними сейфами ES3003

ОПЛАТА ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ КЛІЄНТОМ

Покупець обирає товар, менеджер магазину формує рахунок. З ним клієнт підходить до Розумної Каси, яка необхідні дані “підтягує” автоматично, достатньо просканувати штрих-код на інвойсі або ж ввести його номер. Далі слід обрати спосіб розрахунку, оплатити та отримати чек. Сповіщення про успішну операцію надходить менеджеру компанії, що є підставою для видачі товару клієнту. Кошти миттєво потрапляють на рахунок компанії в банку.

ВНЕСЕННЯ ВИРУЧКИ

Працівники доставки можуть вносити готівкову оплату за товари в кінці зміни.

СЕЙФ

Можливе використання пристрою як внутрішнього сейфу торговельної мережі. Відтак, софт інтегрується лише з обліковою системою клієнта. Фактично, для покупців процес відбувається аналогічно першому випадку, однак кошти на банківський рахунок компанії потрапляють лише після інкасації. У ERP-систему клієнта інформація потрапляє також миттєво.

Цінність

Розумна Каса – гнучкий інструмент, що може бути налаштований під процеси та запити компанії. За потреби доповнюється функціоналом валютообміну, додатковими видами платежів, інтеграціями тощо.

3 КРОКИ ДО ЗАПУСКУ

01. Проводимо презентацію

В зручний для Вас час.

02. Стартуємо пілот

Підписуємо необхідні документи.

03. Розгортаємо систему

На всю мережу.

ЗВ’ЯЗОК З МЕНЕДЖЕРОМ