Бути в тренді сьогодні – це безпечно та швидко обслуговувати клієнта.

Бути в тренді сьогодні – це безпечно та швидко обслуговувати клієнта.

Бути в тренді сьогодні – це безпечно та швидко обслуговувати клієнта. 1260 712 RENOME SMART

РЕНОМЕ СМАРТ, як розробник та інтегратор технологічних рішень удосконалює свої напрацювання. Серед нових ­– пристрій «SR 2000» для сфери HoReCa, він зацікавить менеджерів, власників та всіх, хто працює у сфері ресторанного сервісу і громадського харчування.

Ми вже тестуємо наше рішення у SugarFactory – одному з ресторанів США, Невада. Запустили цей пілотний проект у партнерстві з компанією SoftPoint – провідним виробником програмного забезпечення для касових вузлів у HoReCa

Моделюємо типову ситуацію. Відвідувач повечеряв у ресторані та хоче сплатити чек готівкою. Для цього він просить офіціанта розрахуватися, той приносить чек і чекає, поки відвідувач чи компанія дістають готівку і ділять суму. Потім офіціант забирає готівку, відносить до касира, який рахує гроші, звіряє з чеком, закриває замовлення і віддає решту офіціанту. Після чого офіціант приносить решту відвідувачу. Доволі затяжний процес. Цей ланцюжок дій можна спростити завдяки «SR 2000».

«SR 2000» виконує задачу касира, приймаючи оплату безготівкою та готівкою. Працюючи з готівкою, девайс розпізнає як банкноти, так і монети, що є його конкурентною перевагою на ринку. По факту, клієнт «закриває» чек, вносячи оплату в пристрій самостійно, тим самим економить свій час та скорочує процес оплати за послугу в цілому.

Мінімізацію взаємодії клієнту і персоналу у еру COVID-2019 найбільшою перевагою даного рішення є мінімізація взаємодії між клієнтом та персоналом закладу. Таке нововведення спрощує завдання, які стоять перед персоналом, дозволяє менше уваги витрачати на розрахунки, адже вся система обрахунку поєднана в єдиному софті. Оптимізація роботи з готівкою, економія ресурсу на персоналі та скорочення процесу обробки чеку – ключові переваги рішення. Також це приємний бонус для відвідувача: заклад дбає про його час та є сучасним у своїх підходах до обслуговування.
«SR 2000» може працювати у зворотній бік – видавати чайові для офіціанта. Це важливо саме для ринку США, де більшість офіціантів віддають перевагу чайовим у вигляді готівки. В будь-який момент працівник може підійти до пристрою, який «впізнає» його за допомогою робочої картки і отримати свою винагороду. Це такий собі банкомат у ресторані для працівників. Зручність в тому, що чайові можна накопичувати й отримати у будь-який момент.

Наша система управління селф-сервіс пристроями TOMAS вже налаштована для роботи з пристроєм «SR 2000». ТОМАS з легкістю інтегрується з протоколами будь-якого програмного рішення, наявного в ресторані, після чого персонал ресторану матиме змогу працювати з замовленнями і з касою на основі одного програмного забезпечення та централізовано пропускати всю готівку через цю систему. Це рішення «під ключ», яке оновить всі рутинні операції у громадському закладі харчування.