Команда РЕНОМЕ СМАРТ взяла участь у першій рівненській Game City Conference, яка відбулася 25 серпня.
У рамках заходу, разом із Міністерством цифрової трансформації України та компанією Zagrava провели дискусійну business-панель про резидентство у Дія.City. Модератором дискусії стала директорка РЕНОМЕ СМАРТ Надія Гладкевич.
Під час заходу з Олександром Борняковим – заступником Міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ та керівником Дія.City і legal-експертами Проєктного офісу Дія.City обговорили сучасні реалії правового та податкового простору і можливості для IT-бізнесу в Україні. Компанії ж, у свою чергу, поділились власними досвідом резидентства у Дія.City.
Наразі лише дві ІТ-компанії Рівного є резидентами Дія.Сіty – Zagrava та центр розробки Smart Corp, що є дочірньою компанією РЕНОМЕ СМАРТ.